Bandirmagüncelhaber

GÖNEN FOTOGRAF TOPLUĞU, FOTOGRAF MERAKLILARINI FESTİVALDE BULUŞTURDU…

GÖNEN FOTOGRAF TOPLUĞU, FOTOGRAF MERAKLILARINI FESTİVALDE BULUŞTURDU…
233 views
06 Eylül 2021 - 23:56
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Gönen’in düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yılı münasebetiyle, bu yıl 13.’sü düzenlenen 13. Gönen Ulusal Oya ve Çeyiz Festivali kapsamında fotograf etkinlikleri büyük ilgi gördü.

Yöre ekonomisinde etkin bir yere sahip, yöre kadınlarının el emeği göz nuru döktükleri iğne oyası ürünlerini daha da iyi tanıtmak amacıyla düzenlenen bir çok sanatçının sahne aldığı festival etkinlikleri kapsamında;

GÖNEN FOTOGRAF TOPLUĞU tarafından düzenlenen,

“GÖNEN KIRSALINDA KADIN OLMAK” temalı fotograf sergisi ve yarım asırı geçen fotograf yaşamıyla duayen fotograf sanatçısı LÜTFİ ÖZGÜNAYDIN’ın gösteri ve söyleşisi fotograf sevenler tarafından büyük bir heyecan ile izlendi.

Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz tarafından plaket takdim edilen Özgünaydın, konukseverliklerinden dolayı Gönen Belediyesi ve ADD Gönen Şubesi’ne, Bandırma ve Biga’dan gelen fotoğraf sanatçıları Selçuk Özgüleryüz ve Selçuk Gül ile Cemal Sepici’ye, etkinliği düzenleyen Gönenli fotoğraf sanatçıları şahsında, Alpaslan Yalçınkaya ve Ercan Fırat’a teşekkür etti.

GÖNEN FOTOGRAF TOPLUĞU üyeleri Alpaslan Yalçınkaya, Ercan Fırat, Erkan Arslan, Erol Kuş, Merve Başoğlu, Rahmi Temurcan, Taner Evyapan tarafından düzenlenen; “GÖNEN KIRSALINDA KADIN OLMAK” temalı fotograf sergisi, 20 eserden oluşuyor.

Haber Fotograf. Selçuk Gül

GÖNEN FOTOGRAF TOPLUĞU, Bölgenin kırsal yaşamını fotograflamak konusunda büyük özverilerle elde edilen her biri belgesel değerinde eserleri fotograf tutkunları ile buluşturması Türkiye genelinde büyük takdir ve beğeni topluyor. Yurtdışından ciddiyetle takip ediliyor.

 

 

 

 

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
mersin escort
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Haberlerin izinsiz kopyalanması yada çoğaltılması yasaktır.