Bandirmagüncelhaber

PETROL-İŞ YÖNETİMİNDEN, BAŞKAN TOSUN’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ…

PETROL-İŞ YÖNETİMİNDEN, BAŞKAN TOSUN’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ…
619 views
13 Mart 2022 - 13:03
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Petrol İş Sendikası Bandırma Şube Başkanı İlyas Satırlı ve Yönetim Kurulu Üyeleri yeni yatırım alanı için Eti Maden’e bedelli tahsis edilen yer için Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun’a teşekkür ziyaretinde bulundular.
ETİ MADEN İŞÇİLERİ ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUZ
Sendika Başkanı İlyas Satırlı;
“Kentimize yapılacak bu yatırımın Bandırma’da yaratacağı istihdamı iyi biliyoruz ve bu yatırımı çok önemsiyoruz. Eti Maden İşçileri adına teşekkür ediyoruz. Önemli olan bu arazinin ne kadara satıldığı değil, ülkemiz ekonomisi ve istihdamına vereceği katkıdır. Bu konuda yerel yönetime yapılan eleştirilere sendika olarak katılmıyoruz” dedi.
YENİ TESİS İLE MEVCUT 1340 PERSONEL, 3 KATINA ÇIKACAK
Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun da;
“Eti Maden bu alanı bizden talep ettiğinde hem iş insanları ile hem de sivil toplum örgütleriyle istişareler içinde bulunduk. Genel Başkanımızla konuyu paylaştık. Genel Başkanımız da konuya önce istihdam olarak yaklaştı. Biz de bu yerin bedelli tahsisini gerçekleştirdik. Bugün 1340 kişi Eti Maden Bandırma Tesislerinde çalışmaktadır. Yeni yapılacak olan tesislerle birlikte bu rakam 3 katına çıkacaktır” dedi.
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
mersin escort
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Haberlerin izinsiz kopyalanması yada çoğaltılması yasaktır.