Bandirmagüncelhaber

TESPİHLERİN EFENDİLERİ ERDEK’TE BULUŞTU. CANLI YAYIN TESPİH MEZATINA BÜYÜK İLGİ (VİDEO▶️HABER)

TESPİHLERİN EFENDİLERİ ERDEK’TE BULUŞTU. CANLI YAYIN TESPİH MEZATINA BÜYÜK İLGİ (VİDEO▶️HABER)
772 views
10 Haziran 2021 - 15:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

 

Tespih ustaları ve koleksiyonerleri Erdek de buluştu. Erdek Şahin Motel’ de düzenlenen ve Bandırmalı Tespih Koleksiyoneri Uğur İlhan’ın ev sahipliğini yaptığı etkinlikte Türkiye’nin dört bir yanından gelen Tespih ustaları ve koleksiyonları yapılan etkinlikle moral depoladılar.Tespih ustaları ve koleksiyonlar aileleri ile birlikte hem güzel bir hafta sonu geçirdi hem de ortak noktaları olan tespih konusunda meraklarını giderdiler.
Siyasetin dışında sadece tespihin konuşulduğu etkinlikte son gün sosyal medyada yapılan canlı tespih mezatında koleksiyonerlerin ve meraklıların katıldığı gecede bol bol tespih alışverişi yapıldı.Finalde ise pasta kesilmesi ile toplu fotoğraf çekilmesi ile son buldu.
Etkinliği düzenleyen Uğur İlhan yaptığı açıklamada;

” İki sene önce bu meraka ilgi duymaya başladım, oğlumun tavsiyesi üzerine de mezat işi yapmaya karar verdik. Bu maksatla dost tanıdım,insan tanıdım. Para kazanmaktan öte dost kazanıyorsunuz.İşin özü de cömertlikten kaynaklanıyor. Türkiye’nin dört bir yanından bir araya gelen dostluklarımızı pekiştirelim düşüncesiyle düzenlediğim etkinliğe katılan tüm tespih dostlarıma teşekkür ederim.” dedi.

Etkinliğe katılan tüm katılımcılar bir sonraki etkinlikte buluşmak dileğiyle ayrıldılar.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
mersin escort
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Haberlerin izinsiz kopyalanması yada çoğaltılması yasaktır.